NOVA SITUACIJA NA EURO 2024: Dušan Tadić nije bio na treningu Srbije dan posle meča sa Engleskom, evo i zašto
Fudbalska reprezentacija Srbije je "otvorila" Evropsko prvenstvo u fudbalu protiv glavnog favorita za titulu Engleske, a odmah posle meča desila se jedna nesvakidašnja situacija koja je izazvala mnogo polemikke.
FOTO: Tanjug/AP
Podsetimo, Srbija je i pored odlične igre izgubila od Engleske, posle čega je kapiten Dušan Tadić, koji nije bio starter, rekao da je "vrlo teško to primio", jer sebe, "bez lažne skromnosti, smatra najboljim fudbalerom kog Srbija ima".
Kada je za to čuo na konferenciji za medije, selektor Dragan Stojković je rekao:
- Au, pa to nije dobro, ako je to rekao!
Imao je tome Piksi još nešto da doda, o čemu smo vas na portalu "Novosti" već izvestili, a onda je usledio - povratak za Augzburg.
I, posle neprospavane noći, provedene u putu, "orlovi" su morali na popodnevni, lakši trening. Naravno, pažnja srpskih novinara bila je (pored ostalog) usmerena i na pomenuti "problem", hteli su, svakako, predstavnici "sedme sile" da pitaju Tadića da li je i bilo kakvih reakcija unutar tima posle njegovog "nastupa", ali - kapiten nije bio na terenu.
Ni on, ni bilo ko od učesnika nedeljne utakmice s Englezima, jer su oni, po odluci stručnog štaba, otišli u teretanu da tamo odrade fizičke vežbe, a ostatak srpske reprezentacije je bio na igralištu.
Ne propustite:
Kada opet igra Srbija?
Fudbalska reprezentacija Srbije će posle meča protiv Engleske u Gelzenkirehnu malo predahnuti, a onda joj slede dva nastupa na minhenskoj Areni - najpre u četvrtak, 20. juna, od 15 sati protiv Slovenije, te 25. juna od 21 protiv Danske, kada će i biti doneta odluka o konačnom raspletu u grupi C.
Ako vas Evropsko prvenstvo u fudbalu zanima, pratite šampionat svakodnevno na posebnoj stranici portala "Novosti" posvećnoj EURO 2024. Jer već sada tu vas očekuje obilje zanimljivog, ali i važnog materijala.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
EURO 2024: Četvrti dan doneo senzacije, Srbija na tapetu UEFA, Francuzi slavili bizarnim autogolom o kome će se pričati
17. 06. 2024. u 22:52 >> 22:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NE, NE, SAMO TO NE! Crvena zvezda saznala užasne vesti pred prvi meč u kvalifikacijama za Ligu šampiona
Kako je posle meča Crvena zvezda - Mačva nagovestio Dejan Stanković, sada sa sigurnošću možemo reći - Rade Krunić ne igra prvi meč za Zvezdu u kvalifikacijama za Ligu šampiona.
19. 07. 2026. u 12:22
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (4)