SAMO JEDNA OSOBA JE KRIVA ZA ODLAZAK HARIJA I MEGAN IZ PORODICE: Sve je moglo da se spreči - a evo o kome je reč
ZA štetu koja je kraljevsku porodicu zadesila odlaskom princa Harija i Megan Markl stručnjaci najviše krive princa Harija.
Foto AP
Kažu da nije dobro pripremio Megan Markl za život u kraljevstvu.
- To je kombinacija krivice Harija i Megan, ali većinom sve ide na dušu Hariju jer nije objasnio sve kako treba. On možda i nije najoštriji momak, ali lako je moguće da joj i nije želeo objasniti - ispričao je autor knjige o princu Filipu, Robert Džobson.
- Naporan je posao biti član kraljevske porodice, iako ljudi možda misle da nije tako. Život sa njima nije glamur, a možda se ni njoj sve to nije svidelo - dodaje Džobson.
Po mišljenju Džobsona, Markl je trebalo da pita za pomoć dugogodišnju kraljičinu osobu od poverenja Samantu Koen. Tako bi se verovatno sprečilo da Hari i Megan napuste porodicu.
Kako je zaključio, upravo je Hari najveći krivac.
- Osuđujem Harija jer je znao celu priču, ali on je želeo svoj deo kolača, a to tako ne ide - rekao je Robert.
(Kurir)
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (1)