AMERIČKA GLUMICA BRUTALNO IZVREĐALA SRBE: Zemlja postoji tek 13 godina, nemaju manire! (VIDEO)
AMERIČKA glumica Elizabet Olsen šokirala je svet svojom izjavom o Srbiji.
Foto: Printscreen
Ona je bila u Srbiji, te je "preporučila" da tamo niko nikad ne ode.
- Zapravo nema ničeg jedinstveno srpskog, jer su oni tek oko 13 godina svoja zemlja. Oni nemaju ništa svoje, samo uzimaju od onih koji su u nekom momentu zauzeli njihovu zemlju - izjavila je glumica koja, očigledno, nije neki poštovalac knjiga i obrazovanja, ali ni kulture.
- Ne znaju da se ponašaju u bioskopu, nemaju manire, pričali su sve vreme i to me je strašno nerviralo - izjavila je Elizabet i dodala da je bila zahvalna što "film nije bio sinhronizovan".
Ono što je svima zapalo za oko je smeh voditelja dok slušaju kako glumica iznosi skandalozne izjave.
Inače, intervju sa glumicom je na Jutjubu objavljen 2020. godine, a sada se šeruje po društvenim mrežama.
Potom je glumica pokušala da se “opravda”, ali se time dodatno ukopala.
– Veoma je interesantno mesto. Snimali smo tamo šest dana nedeljno i imali smo samo jedan slobodan dan. Posebno je interesantno što tamo ništa nije njihovo, jer je zemlja nastala tek pre 13 godina, oni su kombinacija svih onih koji su vladali njihovom zemljom pre toga – rekla je ona i tako pokazala da za više od četiri meseca boravka u Srbiji nije naučila ništa o istoriji naše zemlje.
Ipak, očigledno je da je glumica Elizabet Olsen zaboravila šta je pričala, ne tako davne 2012. godine, dok je boravila u Srbiji zbog snimanja filma “Tereza Raken”.
O boravku Elizabet Olsen u Beogradu malo se znalo, jer je osnovni zadatak produkcije da se zvezde maksimalno zaštite i čuvaju od kontakta sa medijima za vreme snimanja. Ipak, ona je tada napisala nekoliko poruka na svom Tviter profilu iz koga se vidi da po čitav dan snima film u Beogradu i da joj se grad veoma sviđa.
(Blic)
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (7)