"JA SAM NAJVEĆA BUDALA U UNIVERZUMU": Goca Tržan iskreno prokomentarisala svoj razvod
PEVAČICA Goca Tržan još jednom je prokomentarisala svoj prvi brak i razvod od Ivana Marinkovića u emisiji Ami Dži šou.
Foto: V. Danilov
Nakon što je Tanja Savić otvorila dušu o problemima sa suprugom Dušanom Jovančevićem, koji je njihove sinove odveo u Australiju, Goca se prisetila braka sa Ivanom, te navela da smatra da joj je to bila velika greška.
- Ja sam rekla mojim prijateljima (...) neki pehar da mi se dodeli za najveću grešku, za najveću budalu u univerzumu. Ovo su mlade devojke, greške ih tek čekaju, kroz jedno razočarenje će sigurno proći. Dok džak soli sa nekim ne pojedeš, ništa ne znaš. Kad muškarci žive sa tobom u kući tek onda vidiš ko su i šta su - ispričala je Goca u emisiji.
Pevačica je, podsetimo, u braku sa Ivanom dobila ćerku Lenu, a nakon toga udala se za sadašnjeg supruga Rašu Novakovića, sa kojim je u srećnom i skladnom braku.
Preporučujemo
MILICA PAVLOVIĆ PONOVO IDE U ŠKOLU: Pevačica poručila pratiocima "Biću dobar učenik"
07. 03. 2021. u 21:37
MAJA MARIJANA ZAVELA 15 GODINA MLAĐEG KOŠARKAŠA: Pored njega sam kao patka (FOTO)
08. 03. 2021. u 08:50
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)