NEĆETE VEROVATI ČIME SE ZVEZDA DEVEDESTIH DANAS BAVI: Pevačicu grupe "Mobi dik" estrada više ne interesuje, u međuvremenu dobila i dete
ALEKSANDRA Perović bila je izuzetno poznata devedesetih godina prošlog veka kada je bila članica grupe "Mobi Dik". Međutim, ona danas nije prisutna na javnoj sceni Srbije.
Foto: Printskrin
Aleksandra je nakon napuštanja grupe otpočela solo karijeru, a oprobala se i kao učesnica rijalitija "Survajvor". Nakon toga je, ipak, odlučila da se potpuno povuče iz javnog života i promeni profesiju.
Na iznenađenje mnogih nekadašnja pevačica danas radi kao profesorka i predaje menadžment u sportu na jednom privatnom fakultetu. Godine 2013. sa dugogodišnjim partnerom Bobanom Jablanom dobila je sina Pavla, kome je potpuno posvećena.
Pre izvesnog vremena ona je otkrila da, iako bi snimila neku novu pesmu, ne želi da se vrati na estradu, budući da joj medijska pažnja više ne prija.
- Volela bih da imam novu pesmu, ali bih da izbegnem konstantno pojavljivanje u emisijama. To mi više nije interesantno - rekla je Aleksandra.
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)