JOVANA SE OGLASILA PRVI PUT NAKON NAPUŠTANJA "PRVE": Ima samo jednu poruku, fotografija sve govori (FOTO)
JOVANA Joksimović nakon što je otišla sa “Prve” televizije, prvi put se oglasila fotografijom sa bivšom koleginicom.
Foto: Instagram
Voditeljka i Manja su sarađivale kada su Jovana i Srđan prešli na "Prvu". Ona je objavila fotografiju uz zanimljiv opis.
- E to su bili dani… - napisala je Joksimovićka u opisu.
Foto: Instagram
Inače, njena koleginica Manja Grčić sada radi na K1 televiziji, Jovaninog supruga Željka.
Podsetimo, voditeljski tandem Jovana Joksimović i Srđan Predojević pre nekoliko dana su prekinuli saradnju sa televizijom "Prva".
Jovana i Srđan zajedničku karijeru započeli su na RTS gde su pet godina vodili jutarnji program, potom su prešli na "Pink" gde su se zadržali osam godina, a potom su prešli na "Prvu".
(Blic)
Preporučujemo
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (3)