"DIRAJ MI USNE" ZOVE NA PLES: Jelena Tomašević objavila novi singl koji budi snagu
GODINU i po dana posle balade "Suncokret", Jelena Tomašević je nedavno obradovala svoju publiku singlom "Diraj mi usne", kao i spotom za ovu numeru.
Jelena Tomašević
Radi se o sasvim drugačijoj pesmi od prethodne, Jelena je obožavaocima podarila pravi letnji hit plesnog karaktera.
Pop pevačica se i ovom prilikom oslonila na provereni tim saradnika. Kompletan autor pesme je Goran Kovačić, a Darko Dimitrov je bio zadužen za aranžman. Jelena ističe da je nova numera žanrovski raznovrsna, i da budi snagu i poziva na korak dalje, što je, kako kaže, neophodno u situaciji u kojoj se svi trenutno nalazimo.
Preporučujemo
BAŠ JE UMIŠLjEN: Komšije progovorile o Milanu Stankoviću - "Niko se ne druži s njim"
22. 01. 2026. u 13:13
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)