IZNENADA PREMINUO POZNATI INFLUENSER: NJegova smrt šokirala je mnoge širom sveta

V.N.

28. 10. 2025. u 11:23

IZNENADNA smrt popularnog influensera Bena Bejdera iz Majamija šokirala je mnoge širom sveta.

ИЗНЕНАДА ПРЕМИНУО ПОЗНАТИ ИНФЛУЕНСЕР: Његова смрт шокирала је многе широм света

Foto: Profimedia

Ben, poznat po motivacionim videima i finansijskim savetima, preminuo je u nedelju, 23. oktobra, u svojoj 25. godini. Vest o njegovoj smrti potvrdila je njegova devojka Rim, koja je u emotivnoj objavi podelila svoj bol i tugu.

Rim je istakla da uzrok Benove smrti još uvek nije poznat, a ništa nije ukazivalo na to da se nešto loše dešava.

- Poslednjih nekoliko dana bili su najteži u mom životu. Nikada nisam doživela nešto ovakvo, pogotovo ne gubitak nekoga ko mi je bio toliko važan - napisala je njegova devojka Rim.

- Iskreno je voleo svaku osobu koju je upoznao i uvek je bio pozitivan, bez obzira na sve.

Rim je istakla da uzrok Benove smrti još uvek nije poznat, a ništa nije ukazivalo na to da se nešto loše dešava.

- Sve se dogodilo iznenada. Trebalo je da večeramo te večeri, a on je delovao sasvim normalno. Razgovarala sam s njim preko FaceTime-a nekoliko sati pre nego što je preminuo – bio je srećan, nasmejan i pun života.

Ben je proslavio svoj 25. rođendan 22. septembra, a u poslednjoj objavi na Instagramu, gde je bio okružen svojim prijateljima, napisao je:

- Sve što želim za rođendan je – više od svega.

Rim ga je u svojoj posveti opisala kao "najljubazniju, najbrižniju i najvelikodušniju osobu" koju je ikada upoznala. Njene reči podsećaju na to koliko je Ben bio poseban za sve koji su ga poznavali.

(Telegraf)

BONUS VIDEO

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

ĆOPIĆ NA SCENI TEATRA HUMANOSTI: Jedna ulaznica za „Baštu sljezove boje”  - Jedna donacija za Fondaciju NORBS PLUS