TOTALNA TRANSFORMACIJA: Barbara Bobak kao pravi "blizanac" krenula u novu životnu pustolovinu (FOTO)
MLADA muzička zvezda Barbara Bobak izdala je svoj drugi po redu studijski album pod nazivom "Blizanac".
Foto: Mina Dishlenkovich
Već posle nekoliko minuta nanizalo se na stotine komentara u kojima ljudi izražavaju oduševljenje, ali i pozitivni šok zbog neverovatnih transformacija koje je Barbara "servirala" publici.
Foto: Mina Dishlenkovich
U okviru novog muzičkog materijala Barbara je donela osam novih pesama, isto toliko spotova i vizuelne transformacije. Pored promene boje kose i različitih kostima, ona je mesecima živela vrlo disciplinovano i sve je bilo podređeno novom albumu, pa je tako svaki slobodan trenutak provodila na časovima plesa, što je urodilo plodom.
Koliko je talentovana za ples pokazala je u skoro svim spotovima, a najviše u onom za pesmu "Terapija", gde je po mišljenju mnogih i najviše istakla svoje zategnuto telo i brutalnu liniju.
Foto: Mina Dishlenkovich
Sa velikim ponosom, Barbara za "Večernje novosti" ističe da "Blizanac" predstavlja njenu drugu stranu.
- Ne mogu ni da opišem koliku sreću i ponos osećam zbog izlaska novog albuma. Zaista smo se svi potrudili da publici donesemo najbolje od nas u ovom trenutku i mislim da se to vidi. Album predstavlja drugu stranu mene, u odnosu na prethodni album "Barbarizam", gde se na samoj naslovnoj fotografiji vide Barbara iz “stare” epohe i “nova” Barbara, za koju sam sigurna da će publika podjednako voleti, ako ne i više - ističe mlada muzička zvezda i dodaje:
- Na ovom albumu sam se oprobala u novim muzičkim pravcima, prisutni su novi vizuelni momenti, ali i potpuno nova energija koju želim da “raspršim”. Koncept albuma je dvostruka priroda blizanca, što je inače i moj horoskopski znak i nešto što me prati kroz ceo život, kroz razne simbole. Inače, album je najavljen već na "Barbarizmu", u spotu za pesmu "Slabiji", kao ime svemirskog broda koji se pojavljuje i koji ujedno najavljuje novo putovanje u pustolovinu zvanu "Blizanac". Znam da će publika prepoznati novu energiju i sve što smo želeli da pokažemo i donesemo. Veliko hvala svim mojim saradnicima, "Blizanac" je naš i vaš - poručila je Barbara za naš list.
Preporučujemo
STIŽU POZNATI: Počinje venčanje Zorice i Kemiša - Snežana Đurišić, Džajić i drugi su tu
29. 06. 2025. u 17:28
USIJANjE NA TVRĐAVI: Ceca Ražnatović zablistala na koncertu u Nišu na Vidovdan (FOTO)
29. 06. 2025. u 00:00
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)