POSVEĆENO JE DEVOJKAMA: Muzička "amajlija" dvojice pevača koja asocira na Dubai

Dušan Cakić

03. 02. 2025. u 19:20

IVAN Mitrović Mitra prošle godine bio je pravo osveženje na domaćoj muzičkoj sceni, snimivši veoma zapaženu pesmu "Milano", a sada je publici predstavio i duet sa kolegom Stefanom Bliznakovićem.

ПОСВЕЋЕНО ЈЕ ДЕВОЈКАМА: Музичка амајлија двојице певача која асоцира на Дубаи

Foto: Bojan Stevanović

U pitanju je pesma "Amajlija", spoj žanrova koji prati atraktivan spot inspirisan orijentalnom kulturom.

- Oduvek me je privlačila orijentalna muzika i kultura, pa sam inspirisan istom i napravio "Amajliju". Kao neko ko sluša i pravi razne žanrove, implementirao sam i primese zapadne muzike, pa tako napravio zanimljiv žanrovski miks. "Amajliju" posvećujem svim onim devojkama koje svojom ljubavlju i plemenitošću leče našu dušu i vraćaju nas na pravi put jer svakom od nas je potrebna jedna "Amajlija" - rekao je za "Večernje novosti" Bliznaković, dok Mitra, koji je inače i istaknuti stonoteniser, kaže da i tekst i muzika ove numere odišu romantikom:

- "Amajlija" mi se svidela pre svega zbog poruke koju nosi i teksta u kom sam se lično pronašao. Smatram da smo svi mi okruženi sa mnogo pogrešnih ljudi i da nam fali samo ta jedna, prava osoba koja će nam dati životni smisao. "Amajlija" nije samo ljubavna pesma – to je priča o sreći koja dolazi kada pronađemo nekoga ko nam znači sve. Nadamo se da će publika osetiti tu energiju i prepoznati deo sebe u svakoj noti i stihu. Uvek me je privlačila istočnjačka kultura, pa smo Stefan i ja želeli da napravimo spoj istoka i moderne muzike. Možda vas ova pesma odvede u Dubai jer želimo se osetite kao da ste tamo dok uživate u našoj pesmi.

Pesma je dostupna na svim digitalnim platformama, a spot donosi vizuelnu priču koja dodatno osnažuje emociju pesme, a i ovog puta Mitra je pesmu snimio u produkciji Aleksandra Sofronijevića.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje