ŽELJKO SAMARDŽIĆ OTKRIO PORODIČNU TAJNU: Organizovali autobuse da bi bili uz komšiju (FOTO)
15. 02. 2024. u 23:05
POP ZVEZDA Željko Samardžić održao je sinoć spektakularni koncert na krcatom Dvorskom trgu na Cetinju, a povodom Dana zaljubljenih.
Povezane vesti
SPEKTAKULARNA ZAVRŠNICA: Željko Samardžić tri puta zapevao u Sava centru, publika oduševljena (FOTO)
BEOGRAD je večeras dobio još jedan muzički spektakl u riznici koncerata za pamćenje.
26. 12. 2025. u 23:15
PREDNOVOGODIŠNJE DRUŽENJE: Željko Samardžić održao i treći koncert u Beogradu (FOTO)
POP zvezda Željko Samardžić održao je večeras i treći veliki solistička koncerta u Plavoj dvorani Sava centra.
26. 12. 2025. u 21:10
DVORANA NA NOGAMA: Željko Samardžić sišao u publiku i ispunjavao želje fanovima - "Emocije, suze i smeh uz najveće hitove" (FOTO)
POP zvezda Željko Samardžić održao je večeras prvi od tri velika solistička koncerta u Plavoj dvorani Sava centra.
14. 12. 2025. u 23:45
DOŠLI NA ČAS MUZIKE: Katarina Sotirović i Filip Mitrović uživali na koncertu Željka Samardžića (FOTO)
POP zvezda Željko Samardžić održao je večeras prvi od tri velika solistička koncerta u Plavoj dvorani Sava centra.
14. 12. 2025. u 22:26
PORODICA KAO PODRŠKA: Supruga Željka Samardžića, Maja prati koncert iz prvog reda (FOTO)
POP zvezda Željko Samardžić održao je večeras prvi od tri velika soliostička koncerta u Plavoj dvorani Sava centra.
14. 12. 2025. u 21:51
Najnovije iz rubrike
"DOVOLJNO SAM LUDA, NE BRINITE": Kaća Živković progovorila o udaji i proširenju porodice
KATARINA Živković progovorila je o udaji i istakla da bi želela još dece.
19. 01. 2026. u 21:00
KAKO JE RASKOŠNA DIJAMANTSKA OGRLICA ELIZABET TEJLOR POSTALA DEO NAJLEPŠE LJUBAVNE PRIČE: Predivan momenat uhvaćen na kameri (VIDEO)
„BIO je savršen letnji dan i dan savršene ljubavi.“ Tako je Elizabet Tejlor opisala jedno popodne na Francuskoj rivijeri 1957. godine — trenutak koji će zauvek ući u istoriju visoke mode i visoke juvelirnice.
19. 01. 2026. u 20:00
"MRZELA SAM SEBE": Teodora DŽehverović bolovala od bulimije - "Pala sam psihički"
TEODORA Džehverović jednom prilikom je otkrila da je prolazila kroz agoniju, ali da se danas svemu smeje.
19. 01. 2026. u 19:00
UMRO VALENTINO GARAVANI: Pečat koji je ostavio u svetu mode se i dalje oseća
Valentino Garavani nas je danas napustio. Razmere ovog gubitka su ogromne: iako se povukao sa scene još 2008. godine, ostavivši sopstveni brend — koji je u međuvremenu postao globalna imperija — u sigurnim rukama Alesandra Mikelea, pečat koji je ovaj dizajner ostavio na svet italijanske mode kakvu danas poznajemo i dalje se oseća.
19. 01. 2026. u 18:08
MUŽ ŠENON DOERTI JE VARAO DOK JE UMIRALA OD RAKA, POTPISALA PAPIRE ZA RAZVOD DAN PRED SMRT: Sad želi da poništi razvod?!
KURT Isvarienko smatra da razvod nije trebalo da bude sproveden.
19. 01. 2026. u 18:00
Komentari (0)