ODGOVORILA NA SPEKULACIJE: Snežana Đurišić se oglasila o "aferi mito"

Новости онлајн

06. 04. 2023. u 17:30

"JA SE nisam izborila - niti sam se borila"

ОДГОВОРИЛА НА СПЕКУЛАЦИЈЕ: Снежана Ђуришић се огласила о афери мито

Foto: Jutjub printskrin/Zvezde Granda

Pevačica Snežana Đurišić nedavno je nastupila u jednom od prestoničkih lokala, te se tom prilikom osvrnula i na aferu kada je optužena od strane kandidata muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" da je uzimala mito kako bi on prošao u naredni krug.

Foto: TV Pink printskrin/Jutjub printskrin/Zvezde Granda

Na pitanje da li je uspela da se izbori sa tim problemima, Snežana je poručila:

 - Ja se nisam izborila, niti sam se borila! Postoji sud, pravda i zakon i to će sve da se reši. Sasvim je evidentno da, hvala Bogu, niko nije poverovao u te priče. To znači da sam za sve ove godine na sceni uspela da se izborim da me ljudi doživljavaju kao dobru pevačicu, ali i kao poštenog i čestitog čoveka - jasna je bila Đurišićeva.

U nastavku pogledajte i kompletan intervju sa Snežanom Đurišić:

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

BAKA JOJ JE ODUVEK BILA UZOR: Ona je unuka LJiljane Stjepanović - gledali ste je u popularnoj seriji