"ŽIVU BI ME SAHRANIO" Tanja Savić kroz stihove objavila najveću životnu dramu -" Ponekad k’o siroče zaplačem, svako bi takvu me udomio"
PEVAČICA Tanja Savić je preživela je pravu dramu kada je njen muž, Dušan Jovančević, bez njenog pristanka, odveo njihove sinove u Australiju.
Foto: Printskrin TV Pink
Javnost je bila upućena u sve detalje agonije kroz koju je pevačica prolazila, a dok je jednom prilikom govorila o suprugu Dušanu i o sinovima koje nije mogla da viđa. Sada je otkrila da će kroz stihove otkriti kroz šta je prošla u braku, piše "Blic".
– Snimila sam pesmu koja je direktno pokazivala moje emotivno stanje, odnosno šta se dešava kod mene u kući i u mom ljubavnom životu. Ta pesma nosi naziv “Siroče” – rekla je Tanja.
– Ponekad k’o siroče zaplačem, svako bi takvu me udomio. Ti bi mi lutku najdražu nasred ceste slomio, kartu mi kupio bez povratka, ni gladnu ne bi me nahranio. Kad pođe voz na onaj svet, živu bi me sahranio – deo je teksta ove pesme.
BONUS VIDEO:
"UMETNOST IZNAD SVEGA“: Međunarodni filmski festival Kustendorf otvoren na Mokroj gori
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)