TRANSFORMACIJA ZBOG KOJE GLUMAC NE LIČI NA SEBE: Goran Bogdan potpuno promenio izgled (FOTO)
GORAN Bogdan ovih dana je u epicentru zbivanja jer snima novi film u kojem svakodnevno dolazi do rokada, venčanjem, u odelu za ronjenje, a sada je najnovija promena njegova frizura kojom je totalno promenio svoj stil.
Foto: Printscreen
Naime, poznati glumac potpuno je obrijao delove kose oko ušiju, čime je, kako mnogi komentarišu, svoj lik i glavu izdužio i jednostavno ne liči više na sebe, te su, kako prenosi Blic, svi bili zapanjeni njegovom promenom.
Ovaj njegov mali eksperiment, međutim, nije došao bez razloga, niti zato što je Goran Bogdan eto baš sada u petoj deceniji odlučio da menja imidž, već zato što je nova uloga u filmu "Živi i zdravi" to od njega zahtevala.
Goran u ostvarenju koji će publika uskoro moći da pogleda glumi uglađenog i finog mladoženju, dok mu mladu tumači devojka Baneta Trifunovića Tihana Lazović.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DžONI DEP POSTAO "TIK-TOKER": Glumac otvorio profil na popularnoj društvenoj mreži
08. 06. 2022. u 10:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)