OD SEKSI SCENA, DO UDAJE ZA POLITIČARA: Srpska glumica se povukla na vrhuncu slave, živi u Rimu, kuva i gaji voće i povrće (FOTO)
SEĆATE li se čuvene rečenice iz kultnog filma "Mi nismo anđeli 1": "Gde si našao ovu nevaspitanu?", koju izgovara šanker Šilja (Branko Vidaković) Nikoli, dok on meša pića u kafani?
Foto: Printskrin JUtjub
Ta "nevaspitana" je bila zgodna Lidija, koju je glumila Tatjana Pujin, jedna od najlepših domaćih glumica tog vremena, za kojom je ludela cela bivša Jugoslavija, ali njeno srce je ipak pripalo jednom političaru, Italijanu.
Glumila je u "Hajde da se volimo", "Oktoberfestu", "Špijun na štiklama", "Tako se kalio čelik", Sulude godine", gde je glumila medicinsku sestru. Mnogima je ostala u sećanju po ulozi Ciganovićeve ćerke u "Boljem životu".
Kada je započeo rat ona se preselila u Italiju, a nekoliko godina kasnije udala se za Đulijana Červinija koji je obavljao dužnost savetnika pres-kabineta predsednika Italije.
Ipak, nakon nekoliko godina razvodi se od njega, vraća u Srbiju, da bi se 2013. godine ponovo udala za Đulijana.
Jednom prilikom je otkrila i kako su se upoznali:
- Đulio i ja smo se upoznali preko zajedničkih prijatelja s početka devedesetih godina, otprilike baš u ono vreme kada su u našoj zemlji započinjali razni nemili događaji. Neko vreme smo se družili, vodila sam ga na brojne beogradske žurke, na mnogima sam ga čak i zaboravljala, da bih nešto kasnije otišla s njim u Italiju. Živela sam tamo nekoliko meseci i ponovo se vratila u Beograd. Rekla sam mu: 'Đulio, sve je sjajno, ali ja prosto ne mogu ovde da se uklopim.
- Potom sam doživela razna razočaranja u ljude oko sebe, u sve ono što se tih godina dešavalo. Raspad bivše Jugoslavije, a samim tim i udaljavanje od dragih ljudi doživela sam šokantno. Vrlo brzo sam donela odluku, spakovala stvari i otišla. Tada sam imala dvadeset i četiri godine - ispričala je glumica u jednom intervjuu.
Tatjana Pujin danas ima 55 godina, živi u Rimu, putuje i snima dokumentarce. I dalje je udata za čoveka svojih snova, ali dece nemaju. Ima svoju bašticu u kojoj uzgaja organsko povrće i voli da kuva. Gluma joj, kaže, ne nedostaje.
(Mondo)
IRAN POGODIO AMERIČKI TANKER U PERSIJSKOM ZALIVU: "Nije nas briga koliko će rat trajati, nećemo odustati"
ŠESTI dan rata na Bliskom istoku. Bliski istok je u plamenu novih vazdušnih napada. Razmena vatre između savezništva SAD–Izrael i Irana dostiže kritičnu tačku, dok su pod udarom gradovi, vojne baze i diplomatska uporišta.
05. 03. 2026. u 06:53 >> 07:48
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)