BAHATOM TIKTOKERU ODUZET AUDI: Na mrežama se hvalio kako daljinskim menja tablice - sad ostao i bez njih i bez auta!
POLICIJA je danas oduzela "audi", koji je koristio poznati tiktoker, i to zbog menjanja tablica!
Foto: Printskrin/TikTok
Influenser se na mrežama javno pohvalio džejmsbondovskim manevrom, kada na pritisak daljinskog upravljača menja registarske oznake.
Na snimku se vidi tablica "BG PABLO", koja se očas posla, pritiskom na dugme, okrene u natpis "NE MOŽE". Kako je policija poslednjih nedelja pokrenula akciju kontrole nasilničkih vožnji koje se šeruju na društvenim mrežama, "Pablo" je jedan od prvih koji je "pao" u akciji.
Kako nezvaničko saznaju mediji, vozilo je privremeno oduzeto radi provere i veštačenja.
Bonus vesti: KAD CECA NAPRAVI STORY: Svetlana Ražnatović i njena instagram "priča"
(Kurir)
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (1)