LJUBAVNA PRIČA ACA PEJOVIĆA I NJEGOVE ŽENE: Pevač je Biljanu zaprosio posle samo 7 dana, a sve je počelo tako što mu je ona prišla

Новости онлајн

08. 08. 2021. u 12:25

PEVAČ Aco Pejović već godinama je u skladnom braku sa suprugom Biljanom sa kojom ima tri ćerke.

ЉУБАВНА ПРИЧА АЦА ПЕЈОВИЋА И ЊЕГОВЕ ЖЕНЕ: Певач је Биљану запросио после само 7 дана, а све је почело тако што му је она пришла

Foto: Printscreen/Pink

Opšte je poznato koliko Aco voli svoju suprugu i sa koliko poštovanja svaki put priča o njoj. Pevač je otkrio kako se ta ljubav uopšte rodila i priznao da je Biljana ustvari "smuvala" njega, a zaprosio ju je nakon samo sedam dana.

- Biljanu sam znao iz viđenja, postojale su te neke simpatije... Ja sam tad držao neke kafiće dole pod zakup i ona je jedne večeri došla, ona je prišla meni... I sad priznajem klincima da me je ona smuvala, nisam ja nju. Sedam dana smo se zabavljali i posle sedam dana, bila je njena maturska noć i te iste večeri maturske sam je ja onako sa sve haljinom pokupio i odveo svome domu, tad sam je zaprosio - ispričao je pevač svojevremeno u emisiji "Iz profila".

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)