TRI SRPKINJE UHAPŠENE ZBOG PROSTITUCIJE: Uhvaćene u akciji "Dolar" u Banjaluci
U POLICIJSKOJ akciji "Dolar" banjalučka policija otkrila je da se u hotelu u Banjaluci organizovala prostitucija.
Foto: B. S.
Izvor otkriva da je uhapšen L.Ž. vlasnik kafića koji se nalazi u ovom hotelu.
Tokom racije u lokalu su zatečene dve devojke iz Banjaluke i četiri iz Srbije, a koje su osumnjičene za pružanje seksualnih usluga za novac.
Portparol PU Banjaluka Danijela Mučibabić potvrdila je da je izvedena pomenuta akcija i da su uhapšena i četiri Slovenca zbog droge, a koju su zatečeni u lokalu.
Uskoro više detalja ove akcije.
(Srpskainfo)
Preporučujemo
SRAMNI NAPADI IZETBEGOVIĆA: Svi udari na Srbe od početka godine
23. 01. 2021. u 08:40
POLICAJCI OPLjAČKALI MIGRANTA? Skandal trese Banjaluku, saslušanja u policiji
22. 01. 2021. u 21:08
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)