PRVI SNIMAK POSLE NAPADA U ŠVEDSKOJ: Policija ranila napadača u nogu (VIDEO)
ŠVEDSKA policija istražuje napad nožem koji se dogodio u gradu Vetlandi na jugu zemlje u kojem je izbodeno najmanje osam osoba.
Foto: Printskrin/tviter/@nbntweets
Policija navodi da je u pitanju mogući teroristički napad, preneo je Rojters.
Nekoliko ljudi je ranjeno, ali za sada nije prijavljen nijedan smrtni slučaj, dok je jedna osoba u pritvoru.
Policija je saopštila da je mladić star oko 20 godina počeo da napada nožem ljude oko sebe oko 15 časova, da je povredio četiri osobe, nakon čega ga je policija ranila u nogu i on je prebačen u bolnicu.
Motiv napada još nije poznat, ali policija ga zasad tretira kao teroristički.
Preporučujemo
DETALjI NAPADA U ŠVEDSKOJ: Izbodeno osmoro ljudi, napadača ranila policija (FOTO)
03. 03. 2021. u 20:02
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (1)