RUSKI ADMIRAL SE HITNO OBRATIO: Prinudno sleteo Mi-35 u Siriji, evo šta je bilo sa posadom
ZAMENIK šefa Ruskog centra za pomirenje zaraćenih strana u Siriji Vjačeslav Sitnik izjavio je danas da je jedan ruski helikopter Mi-35 prinudno sleteo zbog tehničkih problema tokom leta iznad provincije Hasaka.
Foto: Printscreen
- Vazdušno-patrolna misija nije u potpunosti sprovedena. Tokom misije, Mi-35 je izvršio hitno sletanje zbog tehničkog kvara - rekao je Sitnik.
TASS prenosi na osnovu saopštenja Ministarstva odbrane da je nakon prinudnog sletanja posada ruskog helikoptera brzo evakuisana na aerodrom i da životi pilota nisu ugroženi.
Preporučujemo
OVO JE POTPUNO DRUGAČIJI RAT: Šta se to poslednjih meseci "zakuvava" u Siriji
28. 02. 2021. u 21:36
NEŠTO SE SPREMA? Američka vojska izvela teroriste Islamske države iz svoje baze
28. 02. 2021. u 14:01
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)