"SAD JE DOSTA" Nemci pobesneli na EU, počelo zatvaranje granica
14. 02. 2021. u 16:05
NEMAČKA je delimično zatvorila svoje granice sa Češkom Republikom i austrijskim Tirolom u nedelju zbog širenja novih sojeva koronavirusa, uprkos osudama takvog postupka iz Evropske unije.
Povezane vesti
TENZIJE U BUNDESTAGU: Merc oštro kritikovao AfD zbog stava o Ukrajini
NEMAČKI kancelar Fridrih Merc poručio je u Bundestagu da Nemačka mora da "poboljša svoju poziciju kao država" i suoči se sa ekonomskim i političkim izazovima, uz upozorenje da industrija gubi radna mesta i da reforme moraju da se ubrzaju.
11. 06. 2026. u 10:40
Najnovije iz rubrike
ČOVIĆ: BiH mora preuzeti odgovornost
HDZ BiH iznosi jasan stav kada je u pitanju visoki predstavnik. Treba staviti van snage sve odluke koje su donosili, rekao je predsednik HDZ BiH Dragan Čović, na konferenciji za novinare nakon sastanka sa delegacijom SNSD-a u Mostaru.
13. 07. 2026. u 23:30
ZAGREB: Sabor će sutra raspravljati o rezoluciji DP o Hrvatima u BiH
HRVATSKI sabor će sutra raspravljati o Rezoluciji o jačanju političkog položaja Hrvata u BiH, koju je predložio Domovinski pokret.
13. 07. 2026. u 22:00
RUSIJA I KINA ZAVRŠILE VELIKU POMORSKU VOJNU VEŽBU: Najavljena još intenzivnija saradnja
ZAJEDNIČKA rusko-kineska pomorska vojna vežba "Pomorska saradnja 2026" završena je u luci Ćingdao, na istoku Kine, saopštila je danas pres služba Tihookeanske flote Rusije.
13. 07. 2026. u 22:00
(UZNEMIRUJUĆI FOTO) Teška saobraćajna nesreća
VOZILO hitne pomoći učestvovalo je u smrtonosnoj nesreći u Orelskoj oblasti.
13. 07. 2026. u 21:30
"TRAMP JE APSOLUTNO U PRAVU, SLEDI NAPLATA!" Iranski ministar šokirao odgovorom Beloj kući, pa poslao brutalnu poruku Americi
IRANSKI ministar spoljnih poslova Abas Arakči izjavio je danas da je predsednik SAD Donald Tramp "apsolutno u pravu" i da "ko god obezbedi bezbedan i siguran prolaz komercijalnih brodova kroz Ormuski moreuz treba da dobije kompenzaciju za ovu uslugu".
13. 07. 2026. u 21:19
Ja sam
14.02.2021. 16:57
Немачка би требало театрално да напусти ЕУ, хе-хе.
Sole
14.02.2021. 17:47
Pa voleli bi svi mi bar vecina gradjana da vidimo ko su ti ljudi koji su tuzili Nestorovica.Nekad smo imali imena i prezimena a sad je dovoljno da kazu Neki tamo.