PUCAO U BIVŠU ŽENU DA BI SPASIO POSAO SESTRI? Natalija hitno prebačena u bolnicu, lekari joj se bore za život
JEDAN muškarac u Moksvi osumnjičen je da je pucao bivšoj ženi u glavu, kako navodno njegova sestra ne bi dobila otkaz, tvrde ruski mediji.
Foto: AP
Naime, Aleksej E. (41) navodno je upucao bivšu suprugu Nataliju K. na parkingu nedaleko od njenog posla, gde radi zajedno sa sestrom osumnjičenog.
Kako navodi “Life.ru”, Natalija radi u firmi kao specijalsta za ugovore, a preduzeće je zbog krize mora da otpusti neke radnike, zbog čega je pao izbor na nju i zaovu. Prema nezvaničnim informacijama, žrtva je bila kvalifikovaniji i bolji radnik, a nekoliko dana pre napada žalila se rođacima da joj je rivalka za to radno mesto radila iza leđa i okretala kolege protiv nje.
Natalija i Aleksej razveli su se pri meseca, a do prekida braka je došlo zbog toga što joj je muž u više navrata pretio smrću nožem, pištoljem, čak ju je navodno nekoliko puta izbacio iz kuće, tvrdi ovaj ruski portal. Prema pisanju stranice “Life”, ona je navodno dobila batine od supruga na njen 40 rođendan, te je završila u bolnici od potresa mozga.
Međutim, ona ga nije prijavila policiji, tvrde lokalni mediji.
Njen bivši muž bi je ponekada pitao da se pomire, ali ju je zatim zvao i pretio joj. “Life” piše da je Natalija bila prestravljena od nekadašnjeg supruga, čak je u jednom trenutku sumnjala da je neko prati. Pre napada, Natalija je verovala da nešto planira, pošto je čula da se Aleksej raspitivao u vezi nje kod prijatelja.
Natalija je posle napada prebačena u bolnicu gde se lekari bore za njen život. Ima prostrelnu ranu u glavi i nekoliko kontuzija na mozgu.
Policija traga za Aleksejem zbog pokušaja ubistva i nelegalnog posedovanja vatrenog oružja.
(Telegraf.rs)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
RIBE SAME MASOVNO ISKAČU IZ DUNAVA: Ljudi ne veruju šta se desilo kod Smedereva (VIDEO)
NA DUNAVU, u neposrednoj blizini Smederevske tvrđave, zabeležen je prizor koji se ne viđa svakog dana.
28. 07. 2026. u 19:54 >> 20:05
Komentari (0)