"STIŽE OSVETA!" Predsednik Azerbejdžana zapretio Jermenima kao nikada do sad
17. 10. 2020. u 09:24
PREDSEDNIK Azerbejdžana Ilham Alijev izjavio je da je granatiranje Gjandže, drugog po veličini grada u Azerbejdžanu – ratni zločin, te je obećao da će uskoro stići odgovor u vidu ,,odmazde na frontu“.
PREDSEDNIK Azerbejdžana Ilham Alijev, verovatno planira da izvrši genocid nad Jermenskim narodom, po ugledu na na svoju braću iz Turske.
Njegovom ocu Beograd je podigao spomenik u parku na Tasmajdanu pre deset godina.
Ovaj je postao ratni zločinac. Želi zajedno sa Turskom istrebiti sve Jermene. Rusija bi trebala okupirati Azerbajdžan i Jermeniju zajedno radi sprečavanja širenja sukoba. Jasno se vidi da je to agresija Turske protiv Jermena uz podršku Zapada. Sve je to jedan pokušaj ugrožavanja Rusije preko ovih lokalnih konflikata koji se lako mogu proširiti....
Povezane vesti
PREDSEDNIK AZERBEJDŽANA O RATU I MIRU: Nikada nećemo priznati nezavisnost Nagorno-Karabaha, Jermeni tu nisu nikada živeli
U NAGORNO-Karabahu vojne operacije traju od 27. septembra. Sporazum o prekidu vatre postignut je u Moskvi, ali strane tvrde da se u praksi on uglavnom ne poštuje.
15. 10. 2020. u 19:31
PRIMIRJE NE POSTOJI: Od početka prestanka vatre oboreno 180 azerbejdžanskih letelica
ZAMENIK komandanta protivvazdušne odbrane Jermenije, Garik Movsesjan saopštio je na društvenim mrežama da su od početka primirja jermenske snage oborile više od 180 letelica iznad Nagorno-Karabaha.
15. 10. 2020. u 19:06
SIMBOL OTPORA AZERIMA: Uništio 12 protivničkih tenkova
JERMENSKI vojnik Arsen Kaprielijan postao jedan od simbola otpora arezbejdžanskoj agresiji.
15. 10. 2020. u 17:52
ŽESTOKE BORBE U KARABAHU: Azeri zauzimaju jermenska sela, oboren još jedan su-25
PREDSEDNIK Azerbejdžana Ilham Alijev saopštio je da je azerbejdžanska vojska preuzela kontrolu nad još nekoliko naseljenih mesta u Karabahu, dok Jermenija javlja da su oborili avion protivnika.
15. 10. 2020. u 17:12
NEMA PRIMIRJA? Gradonačelnik i 23 borca odbili azerbejdžanski napada na Hardut
AZERBEJDžANSKE jedinice, prema izvorima sa društvenih mreža, ušle su tokom primirja u grad Hardut, ali su tu ostale svega pola sata.
10. 10. 2020. u 20:34
Najnovije iz rubrike
AMERIKANCI ĆE IZ RUMUNIJE KRETATI NA IRAN: Odobreno razmeštanje američkih snaga i opreme
PREDSEDNIK Rumunije Nikušor Dan izjavio je danas da je na sednici Vrhovnog saveta za odbranu zemlje dato pozitivno mišljenje za privremeno razmeštanje američkih snaga i opreme u Rumuniji, uključujući avione za dopunu goriva u vazduhu i satelitsku komunikacionu opremu, uz naglasak da je reč o odbrambenim sredstvima.
11. 03. 2026. u 14:50
ŠOKANTNO: Unuka Donalda Trampa se šetkala među vojnom opremom, pa objavila snimak - ljudi su besni zbog njenog ponašanja (VIDEO)
KAI Tramp, osamnaestogodišnja unuka predsednika SAD Donalda Trampa, suočila se sa talasom kritika na internetu nakon što je objavila kratak video na TikToku.
11. 03. 2026. u 14:39
"TUNEL SMRTI" Najopasniji na svetu, povezuje dva grada: Totalni MRAK, rupe, voda, otrovni gasovi (VIDEO)
ZBOG pritiska da se saobraćajnica što pre otvori i nedostatka sredstava, tunel je službeno otvoren za saobraćaj 2006. godine iako je bio daleko od dovršenog, bez instalirane rasvete, ventilacije i sistema za odvodnjavanje.
11. 03. 2026. u 14:38
INCIDENT U VAŠINGTONU: Kombijem udario barikade ispred Bele kuće (FOTO/VIDEO)
BELA kuća je okružena policijom nakon što je jedno vozilo udarilo u barikade oko predsedničkog zdanja u Vašingtonu, javljaju lokalni mediji.
11. 03. 2026. u 14:14
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (4)