GARDIJAN TVRDI: SAD će voditi nove pregovore s Kijevom nakon sastanka s Rusima
AMERIČKE i ruske delegacije počele su u Rijadu u Saudijskoj Arabiji pregovore o delimičnom prekidu vatre u Ukrajini.
Foto: Tanjug/Printskrin
Očekuje se da će nakon ovog sastanka biti još jedna runda pregovora između američkih i ukrajinskih timova, piše Gardijan.
Navodi se da će se na odvojenim sastancima razgovarati o detaljima obustavljanja napada na energetske objekte i civilnu infrastrukturu, kao i o okončanju napada u Crnom moru kako bi se osigurala sigurnost trgovačkog brodarstva.
(Guardian)
BONSU VIDEO: RUSI POKAZALI SNIMAK: Dron kamikaza uništio haubicu francuske proizvodnje
Preporučujemo
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)