ŠEF SZO BIO NA AERODROMU U SANI TOKOM NAPADA: Jedan od članova posade njegovog aviona povređen
26. 12. 2024. u 18:08
ŠEF Svetske zdravstvene organizacije, koji je danas bio na aerodromu Sana u Jemenu tokom izraelskih vazdušnih napada na mete Huti, kaže da je oštećena infrastruktura, ali da je bezbedan.
Povezane vesti
"NIKO NEMA PRAVO DA SE MEŠA U UNUTRAŠNJE POSLOVE DRUGIH" Aragči: Izraelu se ne sme dopustiti da postigne svoje ciljeve
IRANSKI ministar spoljnih poslova Abas Aragči izjavio je da nijedna zemlja nema pravo da se meša u unutrašnje poslove nezavisnih država.
10. 01. 2026. u 21:17
Najnovije iz rubrike
OGLASIO SE I MAKRON: "Slučaj Epstin se tiče SAD, neka američko pravosuđe radi svoj posao"
FRANCUSKI predsednik Emanuel Makron izjavio je danas da američko pravosuđe treba da radi svoj posao u istraživanju afere u vezi sa američkim osuđenim seksualnim prestupnikom Džefrijem Epstinom.
09. 02. 2026. u 13:11
OGLASIO SE KREMLJ POVODOM STANJA NA KUBI Peskov: Situacija sa gorivom kritična, SAD "guše" ekonomiju ostrva
SIUACIJA sa gorivom na Kubi je kritična i pokušaji Sjedinjenih Američkih Država da "uguše" ekonomiju ostrva izazivaju mnoge poteškoće toj karipskoj zemlji, saopšteno je danas iz Kremlja.
09. 02. 2026. u 12:38
SKRIVALI KOKAIN U STOLOVIMA I SUDOPERAMA: U novoj akciji španske i brazilske policije zaplenjeno 1,5 tona narkotika (VIDEO)
ZAJEDNIČKOM operacijom španske Nacionalne policije, Službe carinskog nadzora španske poreske agencije i brazilske Federalne policije, razbijena je kriminalna grupa koja je švercovala kokain sakriven u mermernim komadima preko aerodroma Adolfo Suarez Madrid-Barahas. Tri osobe su uhapšene, a zaplenjeno je skoro 1.500 kilograma kokaina.
09. 02. 2026. u 12:36
ODLUKA KOJA MOŽE DA PROMENI SVE: Rusija razmatra Trampovu ponudu
RUSKO ministarstvo spoljnih poslova, zajedno sa svojim saveznicima i partnerima, razmatra predlog američkog predsednika Donalda Trampa za pridruživanje Odboru za mir, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
09. 02. 2026. u 11:26
KREMLJ OTKRIO ŠTA PODRAZUMEVA „DUH ENKORIDŽA“ Peskov: Važna stvar za rešenje ukrajinskog sukoba
„DUH ENKORIDžA“ predstavlja skup međusobnih dogovora između Rusije i Sjedinjenih Američkih Država, koji mogu dovesti i do proboja u pitanjima rešenja ukrajinskog sukoba, izjavio je na brifingu portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
09. 02. 2026. u 11:24
Komentari (0)