DUROV OPTUŽEN ZA TERORIZAM, PRANJE NOVCA? Odbio saradnju sa francuskim tajnim službama
OSNIVAČ Telegrama Pavel Durov priveden je na francuskom aerodromu, saopštio je TV kanal TF1.
Foto: AP
Durov bi večeras trebalo da bude priveden sudiji u Francuskoj i biće optužen za više krivičnih dela.
Moguće optužbe uključuju: terorizam, drogu, saučesništvo, prevaru, pranje novca, prikrivanje, pedofilski sadržaj, izveštava kanal TF1.
Poternica je raspisana zbog činjenice da Durov nije sarađivao sa francuskim snagama bezbednosti, što ga čini saučesnikom u trgovini drogom i drugim teškim krivičnim delima.
(RVvoenkor)
BONUS VIDEO - RUSI NA POZICIJI: Viđeni tenkovi u Kurskoj oblasti
Preporučujemo
EKSPLOZIJA KOD VERSKOG OBJEKTA: Zapaljena dva automobila, povređen policajac
24. 08. 2024. u 11:53
DEČAK U FRANCUSKOJ PROGLAŠEN KRIVIM: Snimio više od 1700 video snimaka scena maskara
21. 08. 2024. u 22:06
SUDAR DVA FRANCUSKA RAFALA: Pilot i kopilot nestali u Francuskoj (VIDEO)
14. 08. 2024. u 17:53 >> 18:06
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (2)