KENEDI MLAĐI: Rat u Ukrajini ima potencijal da pređe u razmenu nuklearnih napada

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

12. 07. 2024. u 23:33

RAT u Ukrajini sada ima potencijal da se proširi na Evropu i potpuno se pretvori u razmenu nuklearnih napada, izjavio je danas nezavisni kandidat na predstojećim predsedničkim izborima u SAD Robert Kenedi Mlađi i istakao da bi delom za to bile odgovorne SAD zbog slanja oružja.

КЕНЕДИ МЛАЂИ: Рат у Украјини има потенцијал да пређе у размену нуклеарних напада

Tanjug

-Ako se to dogodi, to bi bilo delom i zbog toga što su SAD poslale oružje u sukob. Ponašanje Kongresa i Bajdenove administracije je ludilo, napisao je Kenedi na svom nalogu na mreži Iks.

Naglasio je da bi umesto toga Vašington trebalo da učini sve što je moguće da izbegne sukob SAD sa protivnicima koji imaju snažne nuklearne aresenale.

On je u objavi postavio uputstvo kako da birači od svojih predstavnika u Kongresu zatraže da se rat u Ukrajini što pre završi.

(Tanjug)

BONUS VIDEO - TAJNO ORUŽJE RUSKOG RAKETNOG SISTEMA: JARS izvodi vežbe kamuflaže i kontradiverzije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!