BACIO DVOJE DECE KROZ PROZOR, PA SKOČIO ZA NJIMA: Tragediji prethodila porodična svađa
DVOJE dece, stare 2 i 5 godina, teško je povređeno kada ih je otac bacio kroz prozor njihovog stana u 14. arondismanu u Parizu, a potom je izvršio samoubistvo.
Foto: Goran Čvorović
Tragedija se dogodila u subotu uveče, a lekari se bore za živote mališana.
Prema navodima medija, otac se i sam bacio sa prozora, nakon što je bacio decu.
Užasu je navodno prethodila porodična svađa. Policiju su pozvali građani koji su oko 20.40 časova videli čoveka kako se baca sa prozora stana na 5. spratu. Prethodno je sa prozora bacio mališane.
Policija i Hitna su brzo stigli na lice mesta, ali za oca više ništa nisu mogli da učine. On je proglašen mrtvim u 21 sat. Lekari su morali da pruže pomoć i majci mališana, koja je u stanju šoka.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: IZRAEL RAZMENjUJE VATRU SA HEZBOLAHOM: Naser meta vazdušnog napada
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OSTAVKA PREMIJERA: Posledica rezultata parlamentarnih izbora u Francuskoj
07. 07. 2024. u 21:30
MELANŠON SE SPREMA ZA PREMIJERA: Potres na francuskoj političkoj sceni!
07. 07. 2024. u 21:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)