KINA IZNELA JASAN STAV: Prijem Palestine u UN ispravio bi istorijsku nepravdu
KINESKI ministar spoljnih poslova Vang Ji kaže da su napori da se palestinska država primi u Ujedinjene nacije (UN) potez koji bi ispravio istorijsku nepravdu.
Foto: Shutterstock
Podsetimo, Sjedinjene Države su u četvrtak u UN stavile veto da prijem palestinske države u punopravno članstvo.
(Reuters, Sinhua)
BONUS VIDEO: POPLAVE U RUSIJI - Snimci dronom pokazuju poplavama pogođena predgrađa na jugu Rusije
Preporučujemo
ONI PODRŽAVAJU OKUPACIJU Abas poručio Amerikancima: Preispitaćemo odnos sa SAD
20. 04. 2024. u 15:54
AMERIKANCI GLAVNI KUPCI RUSKE SIROVINE: Isplivali podaci za 2023. godinu
20. 04. 2024. u 09:10
OD NjE STARIJI 20 GODINA: Ova poznata dama je supruga Mikija Manojlovića (FOTO)
01. 04. 2024. u 09:36
TAJNE "BOLjEG ŽIVOTA": Brena odbila ulogu, a za Lauša je pisan OVAJ lik
01. 04. 2024. u 09:00
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)