BIVŠI PREDSEDNIK U DŽORDŽIJI: Tramp će se obratiti svojim pristalicama

Novosti online

10. 06. 2023. u 19:03

OD podizanja savezne optužnice protiv Donalda Trampa, bivši američki predsednik danas će se prvi put pojaviti u javnosti da bi se obratio svojim republikanskim pristalicama u državama Džordžija i Severna Karolina.

БИВШИ ПРЕДСЕДНИК У ЏОРЏИЈИ: Трамп ће се обратити својим присталицама

Foto: EPA

Očekuje se da će Tramp, koji je i dalje glavni kandidat za predsedničku nominaciju Republikanske stranke 2024. godine, uprkos sve većim pravnim problemima, iskoristiti govore na ova dva skupa da ospori optužbe i osnaži svoje tvrdnje da je žrtva politički motivisanog lova na veštice koje sprovodi Ministarstvo pravde u administraciji predsednika Džozefa Bajdena.

Tramp može da očekuje dobrodošlicu svojih pristalica koje ga smatraju herojem, ali i jačanje svoje pozicije vodećeg predsedničkog kandidata republikanaca.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)