SEDMORO MRTVIH U JEZIVOJ SAOBRAĆAJKI U NEMAČKOJ: Žrtve sudara žive gorele u svojim automobilima
SEDAM osoba poginulo je večeras u jezivoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na putu B247 u centralnoj Nemačkoj dok se još tri povređene osobe bore za život.
Foto: Printskrin/Twitter/@Politikfragen
To je potvrdio portparol vatrogasne službe Bad Langenzalca gde se dogodila saobraćajna nesreća.
Dva automobila, prema prvim informacijama, direktno su se sudarila i zapalila.
Jedno vozilo je tom prilikom odbačeno na ogradu.
Vatrogasna jedinica nije mogla da pomogne putnicima, šest osoba je izgorelo, a još jedna osoba iz trećeg BMV-a nije preživela nesreću.
(Kurir)
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Rusija sprema napad na TRI evropske zemlje - želi da testira NATO: Alarmantne tvrdnje stručnjaka
PREMA novoj analizi, Rusija se aktivno priprema za napad na baltičke države, što bi predstavljalo veliki vojni izazov za Zapad. Takvim potezom, Vladimir Putin bi testirao spremnost NATO-a da brani tri male članice - Estoniju, Letoniju i Litvaniju - u slučaju mogućeg početka Trećeg svetskog rata.
02. 05. 2026. u 21:42
Komentari (0)