ONA JE POUBIJALA DECU: Napad u školi u Tenesiju izvela 28-godišnja žena (FOTO)
28. 03. 2023. u 00:15 >> 02:07
ORUŽANI napad u privatnoj hrišćanskoj školi u Nešvilu u američkoj državi Tenesi, u kojem su ubijena tri deteta i tri odrasle osobe, izvela je 28-godišnja žena koju je ubila policija.
Povezane vesti
UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA NAPAD Pucnjava na univerzitetu u SAD: Ubijene dve, ranjeno devet osoba (VIDEO)
NAJMANjE dve osobe su ubijene, a devet je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila u subotu popodne u zgradi kampusa na Univerzitetu Braun u gradu Providens u američkoj saveznoj državi Roud Ajlend, saopštile su lokalne vlasti.
14. 12. 2025. u 16:51
OGLASIO SE VENS NAKON UBISTVA KOD BELE KUĆE: Progovorio o napadaču
AMERIČKE vlasti još ne znaju motiv naoružanog napadača koji je otvorio vatru u blizini Bele kuće, izjavio je potpredsednik SAD Džej Di Vens.
26. 11. 2025. u 22:28
Najnovije iz rubrike
TRAMP UPOZORIO IRAN: "Imamo moćne brodove, nadam se da ih nećemo koristiti"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je da planira da razgovara sa Iranom usred rastućih tenzija.
30. 01. 2026. u 07:51
"MISLILA SAM DA RASKIDAMO..." Kako je Putin zaprosio prvu suprugu - LJudmila sve otkrila: "Smatrao je da nije dovoljno dobar..."
LjUDMILA i Vladimir Putin u braku su bili 30 godina, od 1983. do 2013, a Ljudmila je jednom prilikom ispričala kako ju je bivši suprug, predsednik Rusije zaprosio.
30. 01. 2026. u 07:45
NETANJAHU SAZVAO BEZBEDNOSNE KONSULTACIJE O IRANU: Čeka se Trampov odgovor
PREMIJER Izraela Benjamin Netanjahu sinoć je održao bezbednosne konsultacije sa najvišim savetnicima i vojnim zvaničnicima o "poverljivoj temi", a fokus je, kako saznaje Tajms of Izrael, na Iranu i mogućoj američkoj vojnoj akciji protiv te zemlje.
30. 01. 2026. u 07:39
(MAPA) TEHERAN POVLAČI CRVENU LINIJU: Svaki američki „ciljani udar“ od sada se smatra objavom rata punih razmera (VIDEO)
TEHERAN je prvi put javno i nedvosmisleno zatvorio prostor za takozvane „ograničene“ vojne scenarije koje Vašington poslednjih godina pokušava da nametne kao sredstvo kontrole eskalacije.
30. 01. 2026. u 07:00
SKANDAL Dok Tramp preti Evropi vojska SAD traži poštedu: Morali smo da zamolimo finske rezerviste da budu blagi sa američkim trupama
UPRKOS Trampovim izjavama o njegovim namerama da „zaštiti“ Grenland, američka vojska ima ograničene mogućnosti za operacije na Arktiku.
30. 01. 2026. u 06:45
Komentari (0)