KADIROV OBJAVIO VESTI SA FRONTA: Potpuno oslobođeno Nižnje u LNR, Popasna 80 odsto pod ruskom kontrolom

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

07. 05. 2022. u 14:09

LIDER Čečenije Ramzan Kadirov saopštio je da je naselje Nižnje u Luganskoj Narodnoj Republici potpuno prešlo pod kontrolu Oružanih snaga Rusije.

КАДИРОВ ОБЈАВИО ВЕСТИ СА ФРОНТА: Потпуно ослобођено Нижње у ЛНР, Попасна 80 одсто под руском контролом

Foto: Profimedia/Ilustracija

-Radosna vest iz Luganska. Upravo me je brat, general Delimhanov Šarip Sultanovič, izvestio da je gradsko naselje Nižnje potpuno prešlo pod kontrolu Oružanih snaga Rusije, rekao je Kadirov u video-obraćanju na Telegram kanalu.

Lider Čečenije je dodao da ruska vojska pod kontrolom drži i 80 procenata grada Popasne u LNR.

-Pododred južne grupacije potpuno je završio čišćenje svog dela grada – industrijska zona i centralni deo grada su takođe pod našom kontrolom, rekao je Kadirov i dodao da je ruska vojska opkolila grad.

rs.sputniknews.com

BONUS VIDEO - RUSKI "ALIGATOR" I "KROKODIL" U AKCIJI: U brišućem letu jure ka ukrajinskim položajima

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)