MASK ODBIO DA BLOKIRA RUSKE MEDIJE: Izvinite što smo apsolutne pristalice slobode govora!
VLASNIK kompanije SpaceEks (SpaceX) Ilon Mask izjavio je danas da su neke vlade, ali ne i ukrajinska, naložile njegovom satelitskom širokopojasnom servisu Starlink da blokira ruske informativne izvore i medijske kuće.
Foto: Printscreen/Jutjub/TED
- Nećemo to učiniti osim ako smo na nišanu. Izvinite što smo apsolutne pristalice slobode govora - poručio je Mask na svom Tviter nalogu, prenosi Rojters.
Ranije ove nedelje, šef SpaceEksa je upozorio da postoje velike šanse da se njegov Starlink nađe "na udaru" u Ukrajini.
BONUS VIDEO - NEVIDLjIVA SMRT SA NEBA: Ruski dron uništio "ajdarovce", pogledajte snimak napada
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)