BRITANCI UPOZORENI: Stiže oluja „Junis“, postoji opasnost po život
BRITANSKA meteorološka kancelarija izdala je danas retko crveno upozorenje za područje Londona i jugoistočne Engleske zbog jakih vetrova koje donosi oluja „Junis“.
Foto: Printscreen/Tviter
U upozorenju se navodi da postoji opasnost po život i da se očekuju značajni poremećaji.
„Oluja 'Junis' će danas izazvati značajne poremećaje i opasne uslove zbog izuzetno jakih vetrova“, saopštila je meteorološka kancelarija.
Više stotina škola će biti zatvoreno, svi vozovi u Velsu su obustavljeni, a vojska je u pripravnosti.
Preporučujemo
NEVREME U NEMAČKOJ I POLjSKOJ: Poginulo najmanje pet osoba, povređeno više dece (FOTO)
18. 02. 2022. u 00:10
CIKLON DONEO UŽAS: Potresni prizori razorenih domova, raste broj žrtava na Madagaskaru (FOTO)
12. 02. 2022. u 07:20 >> 07:20
OLUJNI VETAR STIŽE U SRBIJU: Već hara regionom, na udaru će biti ovi delovi zemlje
07. 02. 2022. u 17:27
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (1)