OTELI I ZAPALILI AUTOBUS: Horor u Irskoj - policija moli građane da izbegavaju čitavo područje
ČETIRI muškarca otela su i zapalila autobus u unionističkoj zajednici u Severnoj Irskoj, saopštile su sinoć vlasti.
Foto: Depositphotos
Policija je u saopštenju navela da je primila dojavu o incidentu u oblasti Čerč road u predgrađu Belfasta, oko 19.45 sati po lokalnom vremenu, preneo je Rojters.
Agencija navodi da nije bilo izveštaja o povređenima.
- Prijavljeno je da su četiri muškarca ušla u autobus i naredila putnicima da izađu pre nego što je autobus zapaljen. Oblast Čerč road je trenutno zatvorena, a policija moli građane da izbegavaju to područje - navodi se u saopštenju policije Severne Irske.
Prošle nedelje dvojica maskiranih i naoružanih muškaraca otela su i zapalila još jedan autobus u napadu za koji lokalni mediji navode da je povezan sa tenzijama oko trgovinskih barijera nakon Bregzita.
Preporučujemo
NEMA RUSKIH TRUPA NA GRANICI! Kijev začuđen pisanjem američkih medija o gomilanju trupa
07. 11. 2021. u 16:25
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)