U RUSIJI POČELA VAKCINACIJA DECE PROTIV KORONE: Jedna grupa već primila prvu dozu

Танјуг

06. 07. 2021. u 23:26

U RUSIJI je danas vakcinisana prva grupa od 11 dece protiv korona virusa.

У РУСИЈИ ПОЧЕЛА ВАКЦИНАЦИЈА ДЕЦЕ ПРОТИВ КОРОНЕ:  Једна група већ примила прву дозу

Foto: Tanjug/AP

To je potvrdio u intervjuu za TV kanal Rusija-24 dr Ismail Osmanov, načelnik odeljenja za pedijatriju u moskovskom sekretarijatu za zdravsto i rukovodilac Dečije klinike Bašljajeva.

- Danas smo vakcinisali jedanaestoro dece i nastavićemo, sa drugom grupom. U Dečijoj klinici Bašljajeva vakcinisaćemo ukupno pedesetoro (dece) - preneo je TAS S.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

CRVENA ZVEZDA IDE U ZAGREB! Žreb je tako odlučio, sledi istorijsko gostovanje crveno-belih