TEST SPREMNOSTI: Združeni manevri ruske armije na Krimu
RUSKA armija je izvela manevre u kojima je učestvovalo 20 borbenih aviona i helikoptera Crnomorske flote, dok je Južna vojna oblast testirala spremnost svojih sistema protivvazdušne odbrane, saopšteno je danas iz pres-službe Crnomorske flote.
Foto: Arhiva
- Posade ratne avijacije Crnomorske flote i jedna vazduhoplovna formacija Južne vojne oblasti u sadejstvu sa protivvazdušnim raketnim odbrambenim sistemima S-400 i Pancir testirali su borbenu gotovost na poluostrvu Krim - navodi se u saopštenju, prenosi TAŠ.
Preporučujemo
BAJDEN ĆE ODGOVORITI NA SAJBER NAPADE: Odnosi sa Rusijom treba da budu stabilni, ali ćemo preduzeti recipročne mere
29. 06. 2021. u 08:56 >> 14:00
RUSKI APELACIONI SUD POTVRDIO: Devetogodišnja zatvorska kazna bivšem američkom marincu
28. 06. 2021. u 18:52
"RAZGOVARAĆEMO SA NATO PARTNERIMA I UPOZORITI IH" Plenković u strahu zbog novih srpskih raketa: Ozbiljno oružje!
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)