MILANOVIĆ PRIZNAO GREŠKU HRVATSKE: "Do toga nije trebalo da dođe"

Novosti online

08. 10. 2024. u 18:47

ODGOVARAJUĆI na pitanja novinara na Samitu Brdo Brioni hrvatski predsednik Zoran Milanović je izjavio da su odnosi Crne Gore i Hrvatske dobri.

МИЛАНОВИЋ ПРИЗНАО ГРЕШКУ ХРВАТСКЕ: До тога није требало да дође

Foto: EPA

Dotakao se odluke zvaničnog Zagreba o proglašenju Andrije Mandiće, Milana Kneževića i Alekse Bečića nepoželjnim u Hrvatskoj.

– Ja razumem da neki ljudi i predstavnici u crnogorskom parlamentu imaju potrebu da stave akcenat na nešto što ih tišti. Po meni je Rezolucija o Jasenovcu bila nepotrebna. Tri političara iz Crne Gore su proglašena za nepoželjne, do toga nije trebalo da dođe, ja u tome nisam sudelovao. Mislim da treba paziti kad se neko proglašava nepoželjnim - rekao je Milanović.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Šta znači kad je na Krstovdan VEDRO I VETROVITO

Šta znači kad je na Krstovdan VEDRO I VETROVITO

KRSTOVDAN, koji se obeležava 18. januara, jedan je od onih praznika u srpskoj tradiciji koji tiho, ali snažno povezuje veru, prirodu i čoveka. Iako često ostaje u senci Bogojavljenja, Krstovdan u narodnom pamćenju nosi jednaku simboliku, kao dan kada se sudbina godine “zapečati”, a voda, vetar i nebo postaju glasnici onoga što dolazi.

18. 01. 2026. u 11:39

Komentari (0)

RUSIJA JE ZGROŽENA: Velika ruska zvezda ne samo da se javno odrekla Rusije, već je uradila i ovo!