DRAMA U ZAGREBU: Dojava o bombi u zgradi Gradske uprave, policija na nogama
ZGRADA zagrebačke Gradske uprave evakuisana je danas zbog pretnje bombom.
Foto: Printskrin/Jutjub/MUP HR
Zaposleni su ispred zgrade Gradske uprave, a policija proverava zgradu.
Evakuacija je sprovedena nešto pre 9.30 časova, a kako saznaje Indeks, natpis s porukom: "7.7. bomba u poglavarstvu" ostavljen je u jednom od toaleta u zgradi.
BONUS VIDEO: RASKOMADAO JE I DRŽAO U KISELINI: U ovoj zgradi je ubijena Noa
Preporučujemo
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)