DVOGODIŠNJE DETE PREMINULO OD KORONE: Tragedija u Osijeku - imalo ozbiljne komorbiditete
DVOGODIŠNjE dete preminulo je od korona virusa u KBC Osijek, saopštio je Štab civilne zaštite Osječko-baranjske županije.
Foto: Depositphotos
Kako navodi Večernji list, dete je imalo ozbiljne komorbiditete.
U poslednja 24 sata preminulo je pet osoba u Osječko-baranjskoj županiji. Uz dvogodišnje dete život su izgubile i osobe od 67, 86, 87 i 90 godina.
Hospitalizovano je ukupno 159 osoba u ovoj županiji od kojih 114 u KBC-u Osijek, a 45 u bolnici u Našicama. U respiracionom centru u Osijeku je 31 osoba.
Inače, novozaraženih u Osječko-baranjskoj županiji, po današnjem izveštaju, je 301 od ukupno 649 uzoraka, dakle gotovo svaki drugi testirani. Najviše novozaraženih je na području Osijeka, njih 128. U samoizolaciji je 1.301 osoba.
Preporučujemo
BROJKE NE PRESTAJU DA RASTU: U Hrvatskoj 5.614 novih slučajeva korone, preminulo 65
21. 11. 2021. u 00:20
DELTA PLUS REGISTROVAN U HRVATSKOJ: Novi soj virusa korona u komšiluku!
05. 11. 2021. u 08:34
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)