FEJSBUK MENJA POLITIKU: Dobro razmislite ukoliko želite da delite objave ove vrste, možete biti blokirani
FEJSBUK je saopštio da će blokirati lažne i naučno neutemeljene tvrdnje o vakcini protiv kovida-19.
Foto: Depositphotos
Reč je o proširenju postojećih pravila kompanije protiv dezinformisanja o pandemiji.
Fejsbuk se na ovaj korak odlučio nakon vesti da će širom sveta uskoro početi vakcinacija protiv korona virusa, prenose svetski mediji.
Ideološki različite grupe tokom pandemije šire dezinformacije o vakcinama na društvenim mrežama, uključujući i to da se ispitivanje sprovodi na ljudima bez njihovog pristanka, pa je kompanija želela da stane na put lažnim vestima i dezinformacijama.
Kompanija Jutjub je to učinila još u oktobru.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)