DANAS SE SVE DEŠAVA MIMO VAŠE KONTROLE Astro savet za subotu 28. septembar: Asteroid karma ulazi u znak Lava – NJegov uticaj osetiće najviše
ASTEROID Karma danas će se pridružiti asteroidu Pandora u Lavu.
Foto: Shutterstock
Tako će zajedno obrazovati harmonične aspekte sa retrogradnim Uranom u Biku, retrogradnim Neptunom u Ribama i Merkurom u Vagi, ali i opoziciju (napet aspekt) sa retrogradnim Plutonom u Jarcu.
Ovaj asteroid najavljuje događaje na koje ne možemo previše da utičemo, nešto poput više sile, koji mogu imati pozitivno značenje, kada su pod uplivom harmoničnih aspekata.
Ovaj tranzit će prvenstveno osetiti julski Lavovi kojima Karma prelazi preko kuće ličnosti (donoseći im situacije na ličnom planu na koje neće moći previše da utiču), kao i januarske Vodolije, kojima Karma ulazi u sedmu astrološku kuću, donoseći im sudbinski susret na ljubavnom ili na poslovnom planu.
Tranzit Karme preko Lava, znaka koji nazivaju i "decom Sunca" će uticati i na preostala dva fiksna znaka - aprilske Bikove kod kojih stavlja akcenat na događaje u okviru poslovnog života i karijere, naročito ako se bave politikom ili poslovima od državnog značaja, kao i oktobarske Škorpije, kojima Karma u četvrtoj kući, najavljuje značane promene u domu i porodici.
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)