PONOVO ODLOŽENI “DANI KOMEDIJE”: "Preskočen" zbog epidemiološke situacije
FESTIVAL “Dani komedije” u Jagodini, koji se već tradicionalno održava od 20. do 27. marta, “preskočen” je zbog epidemioloških uslova prošle godine, a odložen je i ove: novi termin biće objavljen posle konsultacija sa pozorištima Srbije.
Foto Z.Rašić
Izbor predstava u takmičarskoj konkurenciji ostao je isti, na osnovu prošlogodišnje selekcije Nebojše Bradića. Važiće i kupljene ulaznice za one gledaoce koji nisu, u međuvremenu, podigli novac sa blagajne.
Odluka je doneta na sednici Upravnog odbora Kulturnog centra Jagodina. Inače, jedan od naših najstarijih festivala, sledeće godine prostlaviće pola veka postojanja.
Preporučujemo
KONCERT DARIJE ČANjI U NOVOM SADU: "Internacionalni susreti gudačkih instrumenata"
11. 03. 2026. u 11:54
RUSKI ISTORIJSKI FILMOVI: Prateći program izložbe "Petar Veliki i Srbija" u Ruskom domu
10. 03. 2026. u 18:17
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)