"SVE STAJE. ZAUVEK. PUTUJ S' ANĐELIMA MILI MOJ": Glumica neutešna nakon smrti Lauševića (FOTO)
ČUVENI glumac Žarko Laušević umro je nakon teške bolesti u 63. godini, a iza sebe je ostavio suprugu, troje dece i brojne uloge po kojima će ostati upamćen.
Foto arhiva Novosti/Borba
Glumica Snežana Bogdanović, koju publika zna po ulogama u seriji "Sinđelići", "Šavovi", "Sin" i mnoge drugim, je na svom Instagram profilu obajvila njihovu zajedničku fotografiju i emotivnim rečima se oprostila od njega.
- Kao da se nešto otkinulo, odvalilo od mene… deo mog života… Žaki moj, sto jos nismo ispričali jedno drugom svašta nešto…Tvoj život. Bože, kakav život! Koliko uloga i bitki je trebalo još odigrati, koliko pobeda odneti u borbi za pravdu, za dostojanstvo, za ono ljudsko, za plemenito? Koliko još planina prepešačiti i ponora preskočiti? I opet iznova. Vodilo te je veliko srce i ljubav. I dečak, večiti dečak u tebi koji ne pristaje ni na sta ružno, nepravedno, zlo. Jednom kad smo slali pisma, napisala sam ti da se život naljutio na ljude, a ti si rekao da je za tebe život ono kad si kao mali sedeo ispred televizora i gledao crno-beli film o kaubojima i indijancima. Borio si se sa njima, jedva disuci, pun strepnje i nade. I onda kad konačno na kraju dolazi pobeda, jedva suzdržavajući emocije, tiho si plakao od sreće. Dragi moj, taj dečak je stavio veliki zadatak pred tebe, da budeš heroj u ovom svetu kala i jada I ja ne dam. Ne dam naše najlepše uloge, naše razgovore, druženja, vreme, naš smeh. A bilo je i toga puno, zar ne? I ništa nije otišlo, ništa se nije otkačilo. Sve ostaje. Zauvek. Sva ta ljubav i život. Putuj s’ anđelima, mili moj - napisala je Snežana.
(Blic)
BONUS VIDEO: MILENA DRAVIĆ: Pet godina od smrti jedne od naših najvećih glumica koja je na film došla slučajno
Preporučujemo
DARKO BAJIĆ: Žarko Laušević bi želeo da ga pamtimo po osmehu i onome što je govorio
15. 11. 2023. u 19:53
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)