FOTOGRAFIJE SA MESTA TRAGEDIJE U BATAJNICI: Muškarac zapalio kuću, pa se obesio - policija i forenzičari na terenu (FOTO)
MUŠKARAC M. I. star oko 60 godina, danas oko 11 sati zapalio je kuću u kojoj je živeo u Ulici Kralja Stefana Tomasa u Batajnici, a potom je sebi oduzeo život vešanjem.
Foto: D.Milovanović
Prema rečima komšija koje su ga videle neposredno pred tragediju, M. I. je razgovarao sa njima, bio je potišten i rekao im da mora nesto da obavi.
A 10 minuta kasnije iz njegove kuće se čulo da je nešto puklo i počeo je da se širi gust crni dim.
- Ne znamo šta je tačan razlog, ali bilo je tu porodičnih problema. Rođaci njegove pokojne žene pokušali su da ga izbace iz kuće, ali ne znamo da li je baš to bio pravi razlog. Bio je jako dobar, živeo je u toj kući sa ženom, tastom i taštom i o svima je brinuo a kada su oni preminuli počeli su da se nižu problemi - ispričale su nam komšije.
Kako su nam rekli komšije su potrčale da ga spasu iz kuće kada su videli dim, ali je jedan od komšija video da je M. I. sebi oduzeo život na spratu porodične kuće.
Preporučujemo
UŽAS U KUMODRAŽU: Muškarac silovao ženu, ona sva krvava molila komšije za pomoć
24. 02. 2021. u 18:38
FOTOGRAFIJE SA MESTA NESREĆE: Poginuo radnik građevinske firme u Batajnici (FOTO)
23. 02. 2021. u 16:08
VENECUELA POSLE AGRESIJE: Maduro sleteo u Njujork, preti mu smrtna kazna; Protesti protiv Trampa (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, u subotu ujutro odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni i helikopteri, javili su svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje u operaciji "Operation Absolute Resolve".
03. 01. 2026. u 07:45 >> 00:07
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)