PRESEKAO MU AORTU ZBOG PARKING MESTA! Stravičan napad u Kruševcu, teško povređen muškarac (FOTO)
JEDNO lice teško je povređeno nakon svađe oko parking mesta, koja se dogodila danas nešto posle 15:30 u Takovskoj ulici u širem centru Kruševca.
Foto: S. Babović
U raspravi je teško povređeno jedno lice.
Foto: S. Babović
Prema prvim nezvaničnim informacijama sa lica mesta nakon kraće rasprave oko parking mesta teško je nožem povređen S. V. (56), dok je napadač N. J. (42) uhapšen.
Policija je na licu mesta.
Foto: S. Babović
Preporučujemo
FOTOGRAFIJE SA MESTA NESREĆE: Poginuo radnik građevinske firme u Batajnici (FOTO)
23. 02. 2021. u 16:08
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)