ČETIRI MLADIĆA UHAPŠENA ZBOG TUČE U NOVOM SADU: Ispred kafića napali 3 momka, 2 teško povređena
ČETVORICA mladića iz Šida uhapšeni su zbog tuče u Novom Sadu, u kojem su teško povređene dve osobe, a jedna lakše, saopšteno je iz policije u tom gradu.
Ilustracija / Foto Depositphotos
Kako se navodi u saopštenju Policijske uprave u Novom Sadu, M.M (20), V.S (20) i D.N (21) uhapšeni su u subotu uveče zbog sumnje da su učinili krivično delo nasilničko ponašanje, dok se M.M (21) tereti za nanošenje teških telesnih povreda.
Kako prenosi portal 021, sumnja se da su njih četvorica u subotu uveče, ispred jednog ugostiteljskog objekta, napali trojicu mladića sa područja Žablja i Bača.
Oni se sumnjiče da su ih tukli rukama i nogama, te da su im nožem naneli ubodne rane, tako da su dvojicu teško, a jednog lakše povredili.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužiocu u Novom Sadu.
Preporučujemo
MASOVNA TUČA U NOVOM SADU: Policija uhapsila dvojicu, osmorici krivična prijava
28. 01. 2021. u 09:05
MASOVNA TUČA U NOVOM SADU: Izbio žestok obračun u kafiću, mladić (23) u kritičnom stanju
21. 02. 2021. u 19:43
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (2)