RASVETLJENO UBISTVO KOJE JE ŠOKIRALO BEOGRAD: Uhapšen osumnjičeni da je izbo muškarca na Paliluli, policija pronašla oružje
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, rasvetlili su ubistvo 43-godišnjeg muškarca i uhapsili M. R. (58) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo.
Foto: MUP
On se sumnjiči da je na teritoriji Palilule u Beogradu, 3. decembra 2020. godine, nožem zadao ubodnu ranu četrdesettrogodišnjem muškarcu u predelu leđa, koji je usled zadobijene povrede preminuo u bolnici krajem istog meseca.
Takođe, policija je pronašla i predmet izvršenja krivičnog dela.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Preporučujemo
UHAPŠEN TAKSISTA: Nemanjinom ulicom vozio pod dejstvom psihoaktivnih supstanci
25. 01. 2021. u 18:38
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (0)