UHAPŠENA BLAGAJNICA SALONA NAMEŠTAJA: Kraljevčanka prisvojila skoro 964.000 dinara
ZBOG sumnje da je počinila krivično delo pronevera u obavljanju privredne delatnosti, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapsili su J.Z. (25) iz ovog grada.
Foto: V.M.
Sumnja se da je ona u periodu od 2018. do 2019. godine, radeći kao blagajnik u jednom ovdašnjem salonu nameštaja, prisvojila novac od kupaca koji su robu plaćali gotovim novcem.
Evidentirajući u računarskom programu tog salona da su kupovine obavljene fiktivnim čekovima ona je, kako se sumnja, nezakonito prisvojila čak 963.790 dinara. Uz krivičnu prijavu, osumnjičena je privedena nadležnom tužilaštvu na saslušanje.
Preporučujemo
TRAŽIO HILjADU EVRA ZA KVAR: Uhapšen Novosađanin (25) osumnjičen za iznudu
14. 01. 2021. u 15:51
BEJZBOL PALICOM POLOMIO MLADIĆU LAKAT: Policija uhapsila Mladića iz Bora
08. 01. 2021. u 15:00
BERANCI MU URUČILI NAGRADU: Episkop Joanikije odlučio da novac donira deci
07. 01. 2021. u 14:32
ZA LEČENjE DECE 2,75 MILIONA: Humani Požarevljani u akciji prikupili novčana sredstva
08. 01. 2021. u 00:30
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)